Multifunkční – jako Vy

Množství rolí, hromada úkolů, milion věcí, které musíte stihnout… Vypadá Váš den takhle? S novou indukční deskou 2.0 FAGOR zvládnete své každodenní povinnosti snadněji! Vařte rychle, efektivně a úsporně!

Indukční deska…
…funguje rychle a šetří Váš čas

   PowerBooster

   Neztrácejte čas v kuchyni, věnujte se tomu, co Vás baví! V tom Vám pomůže funkce PowerBooster, která zvyšuje topný výkon a umožňuje rychlejší přípravu pokrmů. 0,4 l vody uvaříte už za 60 sekund! Kratší doba vaření nebo smažení je také spojena s menší ztrátou výživných látek.
   Rychle a zdravě!

   PowerBooster

   3 hotové programy

   Proč experimentovat s nastavením teploty, ztrácet čas a vystavovat se riziku vykypění nebo připálení pokrmů? V indukčních deskách FAGOR jsme použili řešení, díky kterému můžete rychle nastavit teplotu podle aktuálních potřeb.

   42 °C je teplota ideální na rozpouštění másla nebo čokolády.
   Při 70 °C ohřejete polévku a omáčky.
   Na 94 °C uvaříte těstoviny či rýži.

   Nechte se hýčkat pohodlím!

   3 hotové programy

   Slider

   Je únavné opakovaně se dotýkat senzoru, abyste zvýšili nebo snížili topný výkon. Zvláště nepohodlné je to ve chvíli, když musíte rychle snížit teplotu, protože se jídlo začalo prudce vařit a hrozí, že vykypí. Abychom tento problém eliminovali, použili jsme v indukčních deskách FAGOR Slider, který umožňuje bleskovou a plynulou regulaci nastavení. Stačí, přejet prstem po ovládacím panelu.

   Jednoduché, pohodlné a praktické!

   Slider

   Víceúčelové indukční varné desky 2.0

   …reaguje na Vaše potřeby

    AutoBridge

    Oběd pro velkou rodinu? Funkce AutoBridge Vám umožní vařit ve větších hrncích na dvou polích současně! Deska zjistí přítomnost velkého hrnce a automaticky spojením polí vytvoří zónu, která bude vyhřívat oblast odpovídající tvaru hrnce. Díky tomuto intuitivnímu řešení můžete vařit rychleji a efektivně!

    AutoBridge

    FlexiSpace

    Určitě se Vám mnohokrát stalo, že byl hrnec širší než plocha topného pole. Nyní už se tvarem hrnce trápit nemusíte! Na rozdíl od většiny desek dostupných na trhu nejsou indukční cívky v zařízeních FAGOR kulaté, nýbrž čtvercové, což umožňuje maximálně využít plochu desky. Větší topná plocha skýtá více možností!

    FlexiSpace

    Hob&Go

    Jednoduše postavte a vařte. Umístění hrnce v libovolném místě na desce aktivuje příslušné topné pole. Na Vás je jen nastavit topný výkon.

    Hob&Go

    Timer

    Nastavte dobu vaření a když čas uplyne, deska automaticky topné pole vypne a zazní charakteristický zvukový signál. Timer můžete využít i jako minutku. S indukční deskou FAGOR se už nikdy z vajíčka naměkko nestane vajíčko natvrdo. Mějte čas plně pod kontrolou!

    Timer

    Pauza

    Musíte při vaření na chvíli odejít z kuchyně? Praktická funkce Pauza vypne všechna aktivní pole a současně si zapamatuje jejich nastavení. Po návratu prostě znovu stiskněte senzor a uveďte tak desku do provozu, s jistotou, že nastavení indukčních polí bude identické.

    Pauza

    ActionLED

    Jediným pohledem na desku zjistíte, která topná pole jsou aktivní nebo zda je zapnutá např. funkce Bridge! To vše díky elegantnímu LED podsvícení pod povrchem desky, v místě, kde je standardně potisk. Podsvícení se zapne vždy, když se dotknete senzoru. Usnadněte si život vždy, když je to možné!

    ActionLED

    Úspora energie

    Indukční deska ve srovnání se sklokeramickou deskou spotřebovává až o 40 % méně energie. Znamená to mnohem nižší účty za proud a větší ohleduplnost k životnímu prostředí. Vsaďte na úspornost!

    …přizpůsobí se Vaší kuchyni

      SlimHob

      Vyberte si univerzální desku, která se hodí k různým linkám a typům kuchyňského nábytku. Lze ji namontovat do každé, dokonce i 12 mm silné linky, pod kterou je zásuvka. A také do linky o síle 28 mm nad troubou FAGOR. To vše bez ohledu na materiál, z jakého je linka vyrobena. Poskytuje Vám to nebývalou svobodu při projektování a pohodlný výběr podle Vašich preferencí, módy a možností Vaší kuchyně.

      SlimHob

      PowerChoice

      Nevíte, jakou máte doma elektroinstalaci? Funkce PowerChoice umožňuje přizpůsobit příkon zařízení stávající instalaci, ať už jednofázové, nebo třífázové. Dostupné jsou čtyři maximální úrovně příkonu a regulaci lze provést kdykoli. Nastavení se ukládají až do příští modifikace. Můžete vařit na všech polích současně, bez starostí z přetížení.

      PowerChoice

      Plug&Play

      Už nepotřebujete třífázové napájení 400 V, nyní stačí najít nejbližší zásuvku, vložit zástrčku a vařit. K připojení indukční desky Plug&Play potřebujete pouze napájení 230 V, které máte v každé zásuvce.

      Plug&Play

      CheckPot

      Pokud nevíte, zda lze Vaše nádobí použít k vaření na indukční desce, použijte funkci CheckPot. Když položíte hrnec na topné pole, ověří, zda nádoba plně využívá výkon desky.

      CheckPot

      …a je bezpečná pro celou rodinu

       Teplo chladné na dotek

       V první řadě se zahřívá hrnec, nikoli deska. Proto po delším vaření rozehřátý hrnec teprve začíná ohřívat desku. Varná deska FAGOR je tedy chladnější než standardní desky.

       Teplo chladné na dotek

       HeatControl

       Tato funkce Vás bude informovat, zda je indukční pole po sejmutí hrnce z desky horké. Když teplota pole překročí 60 °C, objeví se na panelu velké písmeno H. Jakmile se teplota pohybuje v rozmezí 45 °C - 60 °C, na panelu uvidíte malé písmeno h. Zvyšte bezpečnost práce v kuchyni!

       HeatControl

       ChildLock

       Během různých činností v kuchyni se snadno může stát, že někdo desku omylem zapne nebo vypne. Zvláště, jsou-li doma děti. Ve snaze zabránit tomuto riziku jsme desky FAGOR vybavili zvláštním bezpečnostním zámkem. Zapnete jej a máte tak nad deskou plnou kontrolu.

       ChildLock

       Objevte víceúčelové indukční varné desky FAGOR