Objevte vyšší úroveň vaření s troubami FAGOR

BakingPro System® je zcela nový design trouby vyvinutý tak, aby pokrmy připravované v troubě byly naprosto dokonalé. Od této chvíle můžete vařit více, snadno a lépe a užívat si úspor. Systém BakingPro Vám zpříjemní každodenní práci.

Špičková kvalita pečení

   Pečení na více úrovních trouby

   Upravená konstrukce komory trouby poskytuje dokonale rovnoměrné rozložení tepla v celém prostoru trouby. Nyní můžete péct i větší množství pečiva a mít jistotu, že bude rovnoměrně upečené. Teplota se udržuje po celou dobu od zapnutí trouby. Buďte si jisti, že i ta nejnáročnější jídla budou nyní vždy perfektní.

   Pečení na více úrovních trouby

   Rychlé předehřátí trouby za 3 minuty

   Pořád spěcháte a nemáte na nic čas? Tato funkce rychle předehřeje troubu na požadovanou teplotu. Trouba dosáhne 150 °C za pouhé 3 minuty! Troubu lze zapnout jen chvíli předtím, než do ní cokoli vložíte, takže si můžete být jisti, že vše bude hotové včas!

   Rychlé předehřátí trouby za 3 minuty

   XXL kapacita

   Prostorná (77 l) trouba FAGOR snadno pojme větší jídla pro celou rodinu. Můžete třeba najednou upéct 100 muffinů! Případně můžete sušit houby a ovoce a péct současně na několika úrovních. Je to pohodlné a ušetří Vám to peníze!

   XXL kapacita

   Extra velké plechy na pečení

   Extra velká pečeně na sváteční večer? Extra velké plechy jsou dostatečně velké, aby Vám pomohli uvařit skvělé jídlo pro celou Vaši velkou rodinu! Přejeme Vám dobrou chuť!

   Extra velké plechy na pečení

   Více úrovní pečení

   Trouby FAGOR nabízejí především praktická řešení pro Vaše pohodlí. S bočními lištami můžete plechy snadno a bezpečně vysunout. Chcete vyčistit vnitřek trouby? Stačí lišty vyndat. Je to snadné, protože jsou upevněny na speciálních klipech. Boční lišty můžete mýt i v myčce a vyhnete se tak časově náročnému drhnutí. A pokud se rozhodnete, že potřebujete teleskopické výsuvy, můžete si je zakoupit a snadno je namontovat na boční drátěné lišty.

   Více úrovní pečení

   -Automatické otevírání dveří

   Jak můžeme otevřít dvířka trouby s plným pekáčem v ruce? Fagor rozumí každodenním potřebám uživatelů. Proto stačí jen jemný dotek nebo poklepání na madlo dvířek, dokonce i loktem, a dvířka trouby se automaticky otevřou! Jedinečné a velmi pohodlné řešení, protože Fagor znamená pohodlí v našem každodenním životě.

   Displeje: ovládání trouby

   Displeje Vám umožňují ovládat troubu intuitivně. Naučte se různé způsoby ovládání trouby.

   Naprosto zdravé jídlo

    FullSteam

    Vaření v páře je velmi jednoduché a chutné! Speciální parní generátor vstřikuje páru tak, aby se rovnoměrně rozprostřela po celém prostoru trouby.

    1;227;56 2;107;176

    SoftSteam

    Při pečení s párou jsou koláče perfektně vykynuté a nadýchané a Váš chléb bude nejen chutný, ale i pěkně křupavý.

    1;227;56 2;107;176

    Snadné čištění

      SmellCatalyst

      Z trouby odchází pouze čistý vzduch bez zápachu pro větší zážitek z vaření. Katalyzátor zápachu namontovaný na odvětrávání spaluje částice tuku a špíny při vysoké teplotě během pečení tak, aby se zabránilo jejich úniku do kuchyně. Už žádný štiplavý zápach spáleného jídla, žádné mastné závany. Užijte si vůni čistoty. Trouba nenechá uniknout polétavou mastnotu ani tuk, takže nábytek nebo závěsy se nezašpiní.

      SmellCatalyst

      Pyrolytické čištění

      Čištění špinavé trouby je zdlouhavé a zabere spoustu času. Zapomeňte na ruční čištění! Pyrolytické čištění je metoda čištění trouby bez použití čisticích prostředků, která je automatická, účinná a zcela bezpečná. Trouba se zahřeje až na 480 ⁰C, což eliminuje všechnu špínu, včetně těch nejodolnějších stop mastnoty. Při použití pyrolytického čištění není potřeba troubu čistit ručně. Už žádné plýtvání penězi za čisticí prostředky a zároveň úspoříte drahocenný čas.

      Pyrolytické čištění

      Katalytické čištění

      Máte dost drhnutí trouby? Máme pro vás řešení! Trouby FAGOR mají porézní katalytické panely na bočních a zadních stěnách. Porézní textura rozkládá částice špíny a mastnoty. Pro čištění panelů stačí zapnout troubu na 250 ⁰C na jednu hodinu.

      Katalytické čištění

      Uzavřená horní lišta dveří

      Všichni víme, jak těžké je vyčistit všechna těžko dostupná místa na dvířkách trouby. Nikoliv však u trub FAGOR! Uzavřená horní lišta dvířek udrží veškerou špínu a nečistoty venku. Lištu lze navíc jednoduše vyjmout v případě potřeby důkladnějšího čištění.

      Uzavřená horní lišta dveří

      Snadné čištění dvířek trouby

      Jistě víte, jak náročné je čistit dvířka a skla u trouby. Dvířka trouby FAGOR jsou vybavena speciálními panty, které umožňují rychlé a snadné vyjmutí dvířek. Díky tomu můžete dvířka bezpečně vyndat a vyčistit.

      Snadné čištění dvířek trouby

      Bezpečnost

       Bezpečná dvířka na dotyk

       Při dotyku dvířek trouby, někdy může hrozit popálení. Nikoliv však u trub FAGOR, kde teplota skla nikdy nepřesáhne 35 °C! Spotřebiče jsou vybaveny speciálním systémem ventilačních kanálů, který v kombinaci s chladicím ventilátorem zajišťuje nepřetržité proudění chladného vzduchu mezi skly dveří. Nízká teplota na vnějším skle Vám umožňuje pozorně sledovat jídlo bez rizika popálení!

       Bezpečná dvířka na dotyk

       Podsvětlené madlo

       Stylové podsvícené madlo vám prozradí, jak horká je trouba uvnitř. Osvětlení se rozsvítí během pečení a vypne se až po poklesu teploty pod 40 ⁰C. To Vám také pomůže vyhnout se popáleninám. Stylově, vkusně a bezpečně.

       Podsvětlené madlo

       Teleskopické výsuvy

       Při vysouvání horkého plechu je snadné jej upustit a popálit se. Díky teleskopickým výsuvům v troubách FAGOR se to již nestane. Výsuvy Vám umožní bez rizika popálení, vložit nebo vyjmout horký plech snadno a bezpečně.

       Teleskopické výsuvy

       Zámek programátoru

       Určitě jste alespoň jednou omylem zapnuli nebo vypnuli troubu nebo jste úplně změnili její nastavení. Trouby FAGOR jsou vybaveny zámkem programátoru, který toto riziko omezuje. Vše se provádí jediným kliknutím. Zámek zabrání nechtěné změně nastavení a umožní Vám vyčistit ovládací panel, i když je trouba zapnutá.

       Zámek programátoru

       Šikovná řešení

         Přednastavené programy pečení

         Přednastavené programy pečení byly připraveny ve spolupráci s profesionálními kuchaři. Můžete rychle připravit jakékoli jídlo, aniž byste museli přemýšlet, jak dlouho se musí vařit a jaká teplota je adekvátní k danému typu a velikosti jídla. Trouba to udělá za Vás! A výsledek je vždy vynikající!

         Přednastavené programy pečení

         Široký teplotní rozsah: 30 °C - 280 °C

         Široký rozsah teplot Vám poskytne všestrannost při vaření a umožní Vám rychle připravit Vaše oblíbené pokrmy. 30 ⁰C je ideální teplota pro kynutí  těsta. 40-50 ⁰C je ideální pro rozmrazování masa. Při 200 ⁰C můžete rychle upéct listové těsto, a svou oblíbenou pizzu nechte péct při 280 ⁰C.

         Široký teplotní rozsah: 30 °C - 280 °C

         Pomalé vaření

         Chcete jíst chutné a zdravé jídlo? Nyní s funkcí "Pomalé vaření" bude příprava zdravého jídla ještě jednodušší. Vařte jídla pomalu při nízkých teplotách. Jídla jsou chutnější, šťavnatější a neztrácejí živiny. Jezte chutné jídlo a žijte zdravě!

         Pomalé vaření

         Teplotní sonda

         Určitě jste již museli do jídla několikrát píchnout nebo ho dokonce rozkrojit, abyste zkontrolovali, zda je dostatečně propečené. S teplotní sondou už to dělat nemusíte. Stačí zapíchnout sondu do jídla a nastavit požadovanou teplotu na programátoru. Teplotní sonda je zvláště užitečná při pečení masa. Díky tomu už nebude žádné maso nedopečené.

         Teplotní sonda

         SoftClose

         Otřesný zvuk zabouchnutí dvířek trouby je nyní minulostí! Panty mají speciální plynové pružiny, které zpomalí dvířka trouby těsně před jejich zavřením. SoftClose znamená pohodlí a komfort v každé kuchyni.

         SoftClose

         A+ Energetická třída

         Platit účty za elektřinu nemusí být oříšek. Trouba FAGOR je řešením, které zaručuje nižší spotřebu elektrické energie. Nyní můžete péct, tak často jak potřebujete a přitom nevyhazovat peníze z okna.

         A+ Energetická třída

         Řada spotřebičů Fagor

          1;10.5;65.5 2;11;84 3;26;51 4;88;14 5;88;46

          Fagor Q-type

          1;70;54 2;80;59 3;94;68

          Fagor X-type

          Objevte multifunkční trouby FAGOR