Objevte praktické vestavné chladničky

Dokonalá organizace kuchyně začíná lednicí! Proto mají chladničky FAGOR speciální funkce pro snadnou organizaci prostoru chladničky i při velkých nákupech. Chlazené produkty zůstávají déle čerstvé a chutné.

Top-shelf solutions

Amica refrigerators come with many conveniences for us to use, how we see fit. These smart solutions help us in making good storage choices, so that nothing ends up being wasted.

Chladicí komora CoolZone

Najděte nejvhodnější místo pro uložení potravin v lednici.

   FlexiShelf

   Máte velkou lednici, ale přesto se Vám do ní všechny potraviny nevejdou? To již není problém díky řešení FlexiShelf! Nyní, když něco nepasuje, můžete jednoduše upravit na míru prostor v lednici tak, aby Vám vyhovoval! Podle potřeby kombinujte, přesouvejte a odebírejte police! Získejte více prostoru díky flexibilním jednotkám.

   FlexiShelf

   Nádoba na ovoce a zeleninu

   Často držíte různé produkty v jedné poličce, takže není divu, že Vaše ovoce a zelenina mohou začít ztrácet přirozenou vůni a načichnout od odstatních... Všechny vůně mnoha potravin se v lednici mísí, pokud ale použijete vyhrazenou nádobu na ovoce a zeleninu, vždy si zachová správnou vůni. Optimalizujte prostor ve Vaší lednici a užívejte si čerstvých plodů!

   Nádoba na ovoce a zeleninu

   AdaptZone

   Nejnáročnější produkty skladujte v zásuvce AdaptZone.

   Vit Control Plus

   Užívejte si čerstvost svého nákupu až 3x déle! Přihrádka Vit Control Plus umožňuje nastavit úroveň vlhkosti podle Vašich aktuálních potřeb. Chytrá přihrádka představuje ideální místo ke skladování ovoce a zeleniny, které díky tomu zůstanou déle čerstvé, chutné a šťavnaté.

   FreezeZone
   Zásuvky mrazáku

   Pohodlí na první pohled! Otevřete mrazák a na první pohled víte, co je co a kde to je. Není třeba vytahovat a kontrolovat každou zásuvku. Ikony na zásuvkách Vám říkají, kde najdete různé produkty. Vybrané modely jsou vybaveny barevně odlišenými mrazicími zásuvkami pro snadnější identifikaci.

    První zásuvka

    Skladujte mražené ovoce a zeleninu nebo zmrzlinu v prostorné první zásuvce a vždy budete mít přehled o tom kde, co najít.

    První zásuvka

    Druhá zásuvka

    Druhá zásuvka je vhodná pro přílohy jakou jsou hranolky nebo chléb. Zároveň se skvěle hodí pro skladování mražené pizzy.

    Druhá zásuvka

    Třetí zásuvka

    Spodní zásuvka je vhodná pro uchovávání mražených ryb a různých druhů masa. Zachovejte si i v mrazáku pořádek!

    Třetí zásuvka

    Viz také

    CoolManagement System

    Objevte víceúčelové vestavné chladničky FAGOR