Objevte pohodlí na dosah

Digestoře značky FAGOR Vám zpříjemní vaření. Bezdotykové ovládání gesty umožňuje udržovat odsavač čistý bez otisků prstů. Dalším praktickým řešením je generátor ozónu SmellFree, který odstraňuje nepříjemné pachy. Co si něco uvařit?

Touchless® - ovládání gesty

Dejte v kuchyni smysl gestům. Ovládání gesty Touchless® zapíná a vypíná kuchyňský odsavač par, ovládá jeho režim a rozsvěcuje LED osvětlení. Díky tomu zůstane vnější povrch odsavače čistý a bez otisků prstů. Tradiční dotykové senzory jsou na odsavači také k dispozici.


SmellFree – generátor ozónu

Při smažení a grilování se mohou uvolňovat různé karcinogenní látky, které jsou škodlivé pro naše zdraví. Generátor ozónu SmellFree nainstalovaný v digestoři upravuje vzduch kontaminovaný výpary z vaření, včetně alergenů a rozkládá tyto škodlivé chemické sloučeniny. Zdroj zápachu není maskován, je zcela odstraněn. SmellFree má také fungicidní a baktericidní účinky a udržuje vzduch ve Vaší kuchyni svěží jako po jarní bouřce.

Vysoká účinnost

Provoz odsavače FAGOR můžete přizpůsobit Vašim potřebám díky 10 stupňům rychlosti ventilátoru. Jednou z největších výhod digestoře je její účinnost při odsávání zápachu a páry.

   BLDC motor (invertor)

   Hluk a zápach z kuchyně se již nemůže dostat do dalších místností. Nejnovější generace kuchyňských digestoří je vybavena inovativním BLDC motorem. Díky konstrukci motoru je provoz odsavače velmi tichý a další výhodou je nepochybně dlouhá životnost motoru. Celý proces vaření, tak zůstává v kuchyni, ve které to odteď už jen příjemně voní.

   BLDC motor (invertor)

   FrameON
   - Systém obvodového štěrbinového odsávání

   Odsávání zápachu je především o účinnosti. To je důvod, proč kuchyňské digestoře s FrameON odvádějí páru z vaření přes štěrbiny kolem předního skla. Tento přídavný štěrbinový odsávací systém umožňuje odstranit nepříjemné pachy mnohem rychleji a při mnohem nižších hladinách hluku. Užijte si účinnou absorpci pachů a čistý vzduch v interiéru!

   FrameON - Systém obvodového štěrbinového odsávání

   Vysoká účinnost

   Digestoře FAGOR jsou vybaveny moderními a vysoce účinnými ventilátory, které zcela eliminují pachy z vaření. Usnadněte si práci v kuchyni!

   Vysoká účinnost

   Počet rychlostí ventilátoru: 10

   10 rychlostní ventilátor zajišťuje přesnou kontrolu výkonu digestoře. Nižší a střední otáčky ventilátoru jsou ideální pro každodenní vaření, zatímco maximální rychlost ventilátoru si poradí s jakýmkoli smažením či grilováním.

   Počet rychlostí ventilátoru: 10

   PowerBooster

   Potřebujete rychle odstranit nepříjemný zápach po smažení ryb nebo grilování masa? Zapněte PowerBooster – tato funkce rychle vyčistí vzduch v kuchyni. Je perfektní při vaření jakéhokoli jídla, které silně zapáchá.

   PowerBooster

   Snadné použití

   Ovládání kuchyňského odsavače je jednodušší než kdy předtím! Můžete si vybrat způsob ovládání, který je pro Vás nejlepší.

   Ovládání pomocí senzoru Slider

   Komínové digestoře FAGOR se senzorovým ovládáním Slider znamenají ještě větší pohodlí při vaření. Stačí jednoduše přejet prstem přes ovládání a nastavit potřebný výkon odtahu.

   Dálkové ovládání

   Použijte dálkové ovládání! Dálkovým ovládáním lze zapnout a vypnout odsavač par, nastavit výkon ventilátoru a dokonce i ztlumit světla, abyste jídlu dodali správnou atmosféru.

   Výjimečná užitečnost

   Vaše pohodlí je to, čeho si ceníme nejvíce. To je důvod, proč jsou naše spotřebiče navrženy tak, aby splňovaly ty nejpřísnější užitné normy a splňovaly každodenní požadavky běžných uživatelů.

    Tichý provoz

    Odsavače FAGOR jsou velice tiché. Tichý provoz je užitečný zejména v případě, že je Vaše kuchyně propojena s obývacím pokojem. Všichni členové domácnosti toto řešení jistě ocení.

    Tichý provoz

    Trojité LED osvětlení

    Trojité LED osvětlení na digestoři pomáhá při vaření a zároveň dodává kuchyni moderní a stylovou atmosféru. Jeden LED pásek zlepšuje viditelnost při přípravě jídla. Zbývající dva nahoře a dole na digestoři vytváří příjemné prostředí. Vrhněte dobré světlo na Vaše vaření.

    Trojité LED osvětlení

    Energetická třída A+

    Platit účty za elektřinu nemusí být oříšek. S ohledem na Váš rozpočet a životní prostředí mají digestoře FAGOR řešení, které zaručuje nižší spotřebu elektřiny, a tím i nižší účty. Digestoře FAGOR jsou šetrné při každé příležitosti!

    Energetická třída A+

    Plná automatizace

    Intuitivní ovládání Vám pomůže soustředit se na věc, na které v kuchyni opravdu záleží, a tou je vaření. Vaší největší starostí odteď bude jen skvělé jídlo.

    Zpožděné vypnutí

    Někdy je potřeba po vaření ještě chvíli nechat zapnutý odsavač, aby se vyčistil vzduch. Pomocí systému automatického vypínání můžete určit, jak dlouho má digestoř běžet po dokončení přípravy jídla tak, aby dostatečně vyčistila vzduch od nežádoucích pachů. A když je hotovo, digestoř se sama vypne.

    Indikátor nasycení filtru

    Víte, kdy vyměnit filtry digestoře? Digestoř Vás sama upozorní na nutnost výměny filtrů signalizací na panelu. Usnadněte si život, kdykoli je to možné!

    Objevte víceúčelové kuchyňské digestoře FAGOR