Víceúčelová pračka,
která splní Vaše přání.

Hygienicky čisté a měkké prádlo – praní párou se SteamPower Pro.

Ložní prádlo, přikrývky a oblečení bez roztočů – Antialergický program.

Zobrazení informací o spotřebě vody a elektřiny - EcoBar.

Praní v pračce přizpůsobené míře znečištění – vyberte Úrovně zašpinění prádla.

Perte úsporněji, nebo rychleji. Zvolte si přesně to, co potřebujete – OptiTime.

Vyberte nejvhodnější program pro Vaše oblečení – až 16 pracích programů.

Praní prádla bez virů a bakterií

UV Hygiene Technology

UV Hygiene Technology díky použití ultrafialového záření uvnitř bubnu pračky odstraňuje z prádla 99,9 % nebezpečných virů a 96,2 % bakterií

Přidání oblečení uprostřed cyklu

Add +

Už jste zapnuli pračku, ale zapomněli jste na nějaký kousek prádla? Díky funkci Add+ je možné přidat prádlo i během praní. Ikona na displeji pračky vás bude informovat, kdy je to možné. Už žádné zapomenuté ponožky!

Hygienicky čisté a měkké oblečení

SteamPower Pro

Systém generování páry garantuje perfektně čisté a zcela dezinfikované oblečení, bez bakterií a virů. Pára v programu Snadné žehlení také redukuje záhyby.

Prádlo bez zvířecích chlupů

Program pro domácí mazlíčky

Maximální účinnost praní v pračce se zvýšenou účinností máchání pomáhá odstranit zvířecí chlupy z oblečení, přikrývek a ložního prádla.

Dbejte na hygienickou čistotu


   SteamPower Pro

   Pára generovaná na začátku pracího cyklu je zárukou perfektně čistého a zcela vydezinfikovaného prádla. Testy potvrdily, že pára generovaná během praní v pračkách FAGOR zabíjí až 99,99 % virů a 97 % bakterií*, a proto jsou oblečení, ložní prádlo a další látky sterilně čisté. Pára přidaná do programu Snadné žehlení se generuje také před posledním odstřeďováním, proniká do vláken látky a uvolňuje je. Tím se redukují záhyby a žehlení je snadnější.

   * Testy provedené BBH Biotech z Poznaňského vědecko-technologického parku nadace UAM v laboratorních podmínkách, ve kterých byly po použití SteamPower PRO dosaženy tyto výsledky: 

   * Redukce počtu bakteriálních buněk schopných rozmnožování o 97 %.

   * Testy provedené na programu Bavlna 60 stupňů s použitím páry v souladu s algoritmem programu za přítomnosti mikroorganismů ze skupiny E.coli. Redukce počtu virových mikroorganismů o 99,99 %.

   * Testy provedené na programu Bavlna 90 stupňů s použitím páry v souladu s algoritmem programu za přítomnosti inaktivního viru chřipky o 99,99 %.

   SteamPower Pro


   Program sterilizace 70°C

   Potřebujete mít jistotu, že prádlo je vyprané bez škodlivých bakterií a virů? Využijme program Sterilizace 70°C, unikátní funkci, která podle směrnic WHO udrží teplotu praní nad 60°C po dobu 30 minut. Tyto parametry praní prádla zajišťují likvidaci všech mikroorganismů a prádlo zanechávají sterilní, čisté a bezpečné pro Vaše zdraví.

   Program sterilizace 70°C

   Šetřete čas, energii a životní prostředí při praní

    EcoBar

    Světelné ukazatele na panelu ovladače uvádějí přibližnou prognózu spotřeby elektrické energie a vody daným pracím programem. Ukazatele jsou orientační a nejedná se o přesná měření. Ukazatele zohledňují rovněž vliv na celkový odběr elektrické energie a vody všech použitých doplňujících funkcí.

    EcoBar

    OptiTime

    Software pračky umožňuje pokročilé úpravy pracích programů tak, aby uživatel mohl šetřit elektrickou energii na zvoleném programu nebo jeho délce. Celé se to provádí pouze jedním tlačítkem a komunikuje se srozumitelně a přátelsky na displeji zařízení. Maximální % snížení času je 44 % (průměrně 20-30 %), maximální % snížení spotřeby energie je 43,5 %.

    OptiTime

    Podívejte se, jak funguje intuitivní panel

    Velký barevný dotykový displej umožňuje jednoduché a chytré odečítání všech nastavení sušení v bubnu a dalších funkcí.

    Program sterilizace 70°C
    Unikátní program pračky, který podle směrnic WHO udržuje teplotu praní nad 60°C po dobu 30 minut. Zabíjí viry a další mikroorganismy uhnízděné v tkaninách.
    Antialergenní program
    Pokud někdo v domácnosti trpí alergiemi nebo má citlivou pokožku, jistě ocení náš antialergenní program. Díky intenzivnímu praní s dalším cyklem oplachování se prádlo dezinfikuje a odstraní se alergeny, roztoče i bakterie.
    Osvěžující program
    Máte jen chviličku na osvěžení oblečení? S programem Express se za pouhých 15 minut zbavíte nepříjemných pachů a drobných nečistot z oděvu. Je to řešení vytvořené na míru Vašemu intenzivnímu tempu!
    Ruční praní: péče o jemné prádlo
    Speciální program Ruční praní pere při teplotě, která nepřekročí 30°C. Jakmile prací cyklus skončí, voda není odčerpána. Funkce automatického odtoku může být použita k ochraně vašeho jemného prádla.
    Program Vlna
    Jemné pohyby bubnu a automaticky zredukovaná rychlost ždímání předcházejí zničení vlněných oděvů.
    Program Syntetika
    Syntetické tkaniny mají speciální vlastnosti, takže vyžadují speciální ošetření. Program Syntetika zajišťuje optimální parametry, které zaručují extra péči o syntetická vlákna.
    Program pro domácí mazlíčky
    Maximální účinnost praní v pračce se zvýšenou účinností máchání pomáhá odstranit zvířecí chlupy z oblečení, přikrývek a ložního prádla.
    Program Bavlna 20°C
    Bezpečné praní jemného a mírně znečištěného prádla v pračce při nízké teplotě s velkou úsporou elektrické energie.
    SteamPower Pro
    Systém generování páry garantuje perfektně čisté a zcela dezinfikované oblečení, bez bakterií a virů. Pára v programu Snadné žehlení také redukuje záhyby.
    Eko 40-60°C
    Program automaticky přizpůsobí čas, teplotu a spotřebu vody náplni. Je vhodný pro mírně znečištěné bavlněné tkaniny.
    Program Bavlna
    Nejpopulárnější program pro praní bílého a barevného prádla. Díky němu lze vyprat např. ložní povlečení, ručníky a jiné bavlněné textilie.
    Program BabyPro
    Vysoká teplota a dva cykly máchání v programu zajistí odstranění nečistot a zbytků pracího prostředku. Péče o hygienu a bezpečnost těch nejmenších.
    Program pro snadné žehlení
    Jedinečný program pro ty, kteří neradi tráví čas žehlením košil a halenek. Přidáním parní funkce SteamPowerPro do programu dosáhneme dvou fází praní s párou: na začátku pracího cyklu pro efektivnější odstranění nečistot a dezinfekce a na konci pro změkčení tkanin a redukci zmačkání.
    Sportovní program
    Každý zapálený sportovec ví, že specializované oblečení vyžaduje odpovídající zacházení. Pračka Fagor ho vypere za pouhých 40 minut bez obav z poškození. Aktivní lidé nemají čas ztrácet čas!
    Program Stop roztoči
    Efektivní odstranění roztočů z ložního prádla, přikrývek a bavlněných oděvů aplikací páry, UV záření, vysoké teploty a speciální konstrukce bubnu
    Ochrana barev
    Program je určen pro tmavé oblečení. Parametry programu jsou voleny tak, aby chránily oblečení před vyblednutím a zajistily důkladné vyprání pracích prostředků.
    Automatický program 30°C
    Automatický program, který vybere nejlepší parametry praní pro náplň prádla, včetně objemu vody, doby trvání a elektrické energie. Stálá teplota 30°C a odstřeďování při 800 ot./min znamenají bezpečné a efektivní praní lehce zašpiněného oblečení v pračce.

    Objevte pokročilé programy pro náročné zákazníky


      Antialergický program

      Pokud s Vámi bydlí děti nebo alergici, jistě oceníte bezpečný program antialergického praní. Díky intenzivnímu praní s přidaným cyklem máchání v ohřáté vodě bude Vaše prádlo dezinfikované a zbavené alergenů, roztočů a bakterií. To všechno s péčí i o ty nejjemnější látky.

      Anti-Allergy programme


      Program pro snadné žehlení

      Jedinečný program pro ty, kteří neradi tráví čas žehlením košil a halenek. Přidáním parní funkce SteamPower Pro do programu dosáhnete dvou fází praní s párou: na začátku pracího cyklu pro efektivnější odstranění nečistot a dezinfekce a na konci pro změkčení tkanin a redukci zmačkání.

      Program pro snadné žehlení


      Program ochrany barev

      Chcete, aby si vaše oblečení zachovalo původní intenzivní barvy? Program ochrany barev, který kombinuje parametry jako větší množství vody, více máchání, nižší teplota a méně intenzivní odstřeďování, chrání Vaše oblečení před vyblednutím a ztrátou intenzity barvy. Přesvědčte se sami, že černá může zůstat temná jako před prvním praním.

      Program ochrany barev


      Program pro bavlnu

      Vaše oblíbené bavlněné košile, ručníky a prostěradla si zaslouží správné zacházení. Vyperte je pomocí speciálního programu, který účinně odstraní i ty velmi odolné skvrny. Výsledná čistota a hebkost prádla Vás rozhodně vždy mile překvapí a potěší.

      Program pro bavlnu

      Využijte chytrá řešení

       Add+

       Už jste zapnuli pračku, ale zapomněli jste na nějaký kousek prádla? Díky funkci Add+ je možné přidat prádlo i během praní. Ikona na displeji pračky vás bude informovat, kdy je to možné. Už žádné zapomenuté ponožky!

       Add+

       MaxLoad

       Jak poznáme, kolik oblečení můžeme přidat, aby bylo dokonale vyčištěno? S funkcí MaxLoad LED displej zobrazuje maximální velikost náplně prádla (FUL), polovinu náplně (HLF) nebo počet kilogramů pro zvolený prací program. Nyní konečně víme, kolik prádla můžeme přidat pro nejlepší výsledky praní v pračce.

       MaxLoad

       OptiDose Pro

       Automatické dávkování tekutého pracího prostředku a aviváže, podle maximální náplně.

       OptiDose Pro

       Hotovo za

       Volbou Hotovo za uživatel zvolí čas ukončení programu a pračka začne sama pracovat tak, aby se vešla do přednastaveného času.

       Hotovo za

       Vsaďte na pohodlí při používání


         Program Samočištění

         Program umožňující vypláchnutí nečistot a odstranění plísní, alergenů a jiných mikroorganismů, které se množí uvnitř pračky během jejího provozu. Pro hygienu, optimální výsledky mytí a delší životnost spotřebiče.

         Program Samočištění


         ChildLock

         Dětský zámek zabraňuje nechtěné změně nastavení a umožňuje vymazat ovládací panel, i když je zařízení zapnuté, tudíž můžete být v klidu i v případě, že máte doma malé pomocníky.

         ChildLock

         Objevte víceúčelové pračky FAGOR