Multifunkční myčka nádobí.
A máte hotovo.

Čisté nádobí v každém koši – tryska WaterSpinner 2.0, které umyje vše.

Hygienická čistota s parní technologií SteamPower.

BlueDot - paprsek světla na podlaze.

Do myčky se nyní vejde více nádobí díky 3. koši na příbory.

Automatické otevření dveří po domytí.

Tři nezávislá sprchující ramena - Aqua spray.

V případě jakékoli poruchy systém AquaStop automaticky odpojí přívod vody.

Vylepšené odstraňování nečistot

WaterSpinner 2.0

Záruka čistého nádobí s inovativními tryskami v horním koší.

Hygienicky číste nádobí

SteamPower

Pro pro dokonale umyté, suché a hygienické čisté nádobí.

Kompletní dezinfekce UV světlem

UV antibakteriální světlo

Je pro Vás důležitá čistá domácnost? Technologie UV Hygiene, která je na trhu jedinečná, aktivuje ultrafialové paprsky v různých fázích mytí a sušení, což umožňuje eliminovat nebezpečné mikroorganismy, bakterie a viry z celé myčky. Po skončení mytí a otevření dvířek se UV světlo samo vypne, takže je jeho používání zcela bezpečné.

Tiché a účinné mytí nádobí

SilentDrive 3.0

Nejnovější invertorový motor zajišťuje tichý provoz, efektivní mytí i při krátkých programech, sníženou spotřebu elektrické energie a delší životnost myčky.

Efektivní mytí a sušení

   WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner

   Špatně umyté nádobí je už minulost. Díky inovativním tryskám je distribuce vody ještě preciznější. Efektem je úspora času, tichý chod a účinnější mytí! Nové trysky WaterSpinner 2.0 (v 60 cm myčkách) a TurboSpinner (ve 45 cm myčkách) dokáží efektivně umýt i zaschlé nečistoty.

   WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner

   OpenDry

   OpenDry znamená konec utírání nevysušeného nádobí! Díky automatickému pootevření dvířek po ukončení mycího cyklu nádobí rychle a přirozeně doschne. Toto řešení je naprosto bezpečné - vlhký vzduch unikající z myčky má teplotu max. 40 °C, takže se nesráží na nábytku, ani nic nepoškodí. Řešení je pohodlné a spojené s nižší spotřebou energie.

   OpenDry

   Extra sušení

   Potřebujete, aby bylo nádobí dokonale suché? Není nic snazšího. Stačí zapnout funkci Extra sušení. Nádobí se bude sušit o trochu déle, a tudíž výsledkem bude dokonale suché nádobí.

   Extra sušení

   ShineDose

   Zapnete myčku… a tableta se nerozpustí, protože ji nádobí zablokovalo v dávkovači! Aby k tomu nedocházelo, má dávkovač dvířka s posuvným mechanismem a Vy si můžete být jisti, že se tableta vždycky dostane do mycí komory. Zárukou lesklého a dokonale čistého nádobí je pak elektronické dávkování leštidla, které ho dodá přesně tolik, kolik je potřeba.

   ShineDose

   Nízká spotřeba vody

   Máte-li starost o životní prostředí a současně hlídáte svůj domácí rozpočet, určitě oceníte myčku, která potřebuje méně vody na cyklus se současným zachováním nejvyšší efektivity mytí. Na každé mytí myčky jsou tak náklady nižší! Ekologie a úspory v jednom.

   Nízká spotřeba vody

   Hygienické mytí

    AntiBacteria Filter / trojdílný systém filtrů

    Čisté a hygienické mytí díky speciálnímu systému 3 filtrů, který umožňuje odstranit všechny nečistoty. Filtr má zvláštní antibakteriální povlak eliminující patogeny a redukující nepříjemné pachy z myčky. Díky zastavení růstu plísní a jiných mikroorganismů je mytí efektivní a prodlouží se životnost myčky.

    AntiBacteria Filter / trojdílný systém filtrů

    Komora z nerezové oceli

    Komora z nerezové oceli odolné vůči kyselinám chrání myčku před korozí a zmírňuje usazování tuků na jejích stěnách. Uvnitř myčky se tak nemnoží bakterie. Nerezová komora myčky je zárukou její delší životnosti a hygienicky čistého nádobí

    Komora z nerezové oceli

    Užitečné funkce a programy

    BlueDot+

    Modrá dioda BlueDot+ slouží k zobrazení informace o tom, zda myčka pracuje (dioda nepřetržitě svítí), a kdy můžete myčku vyprázdnit, protože mytí bylo dokončeno (světlo zhasne).

    Rychlý program 30′

    Chcete mít hned po snídani umyté nádobí? Máte zaprášené skleničky, které dlouho stály nepoužívané ve skříni? Když potřebujete nádobí osvěžit nebo se zbavit lehkých nečistot, použijte krátký, třicetiminutový program. Ušetříte tak spoustu času a vody!

    Odložený start

    Pomocí funkce Odložený start naprogramujete myčku tak, aby spustila mytí ve chvíli, kdy nebudete doma a po návratu Vám nic nenaruší odpolední odpočinek. Start můžete odložit až o 24 hodin a spustit myčku v noci, kdy využijete nízký tarif za elektřinu. Myčky FAGOR přinášejí úspory a pohodlí.

    Modifikovatelné vybavení

     MaxiSpace 3+ / SmartTray

     Třetí, nezávislý koš MaxiSpace3 nebo zásuvka SmartTray (v závislosti na modelu) se speciálními přihrádkami na příbory umístěné v horní části komory zvyšují ergonomii používání - už se nemusíte sklánět a vytahovat příbory. Do myčky se toho také více vejde, protože příborový košík nezabírá místo v dolním koši. Zásuvku MaxiSpace 3+ lze navíc složit a získat další prostor na rozměrné kuchyňské vybavení nebo na šálky.

     MaxiSpace 3+ / SmartTray

     Úchyt na velké nádoby a plechy

     Rádi pečete, ale nesnášíte ruční mytí špinavých plechů? Systém speciálních podpěr v dolním koši řeší problém mytí velkých nádob: plechů, prkének nebo pánví. Nyní nejenže je snadno umístíte do myčky, ale především máte zaručeno perfektní umytí.

     Úchyt na velké nádoby a plechy

     Accessories Shelf

     Chybí Vám místo na atypické kuchyňské nástroje? Další dvě skládací poličky v dolním koši, díky kterým můžete bezpečně a přitom účinně umýt jak šálky na kávu, tak dlouhé nože, sběračky a obracečky a díky úchytům v poličkách dokonce i vysoké skleničky.

     Accessories Shelf

     Systém Up&Down

     V myčkách FAGOR lze snadno a pohodlně regulovat výšku horního koše, bez nutnosti jeho vysunutí z vodicích lišt. Nastavení výšky koše je velmi snadné, i při úplném naplnění. Stačí lehce zdvihnout koš a změnit jeho polohu. Lze tedy libovolně využít prostor myčky a umístit do ní mnoho velkých kusů nádobí.

     Systém Up&Down

     OptiSpace 14

     Optimální využití prostoru myčky znamená více čistého nádobí během jednoho mycího cyklu. Dva prostorné koše vybavené modulovými prvky pojmou až 14 sad nádobí. Ergonomické uspořádání znamená efektivnější mytí, ale také úsporu vody a energie, což je neméně důležité, aniž by přitom klesla účinnost mytí a sušení.

     OptiSpace 14

     Úchyty na skleničky / koš na skleničky

     Nádobí vyžaduje zvláštní zacházení, zejména to skleněné. Řešením jsou zvláštní úchyty se silikonovými koncovkami v horním koši a speciální doplňkový koš na vysoké skleničky (v závislosti na modelu), díky nimž lze křehké nádobí mýt v bezpečné pozici, bez rizika poškrábání nebo rozbití.

     Úchyty na skleničky / koš na skleničky

     Skládací prvky v koších

     Můžete prvky v myčce skládat a rozkládat a upravit optimální rozvržení prostoru. Pokud potřebujete umýt hrnce nebo misky, složte hřebeny v dolním koši a získejte tak rovnou plochu, kam se vejdou velké nádoby. Naprostý komfort se zárukou dokonale umytého nádobí.

     Skládací prvky v koších

     Objevte víceúčelové myčky nádobí FAGOR