Proven cookers, perfect results

Amica cookers, known and valued for years,
are the most frequently purchased brand on the Polish market*.
The new generation of stand-alone cookers will provide even better results.

*data from an international research company for 2020

Perfektní výsledky pečení

   Dokonalé pečení není jen o dobrých kuchařských dovednostech, nejprve musíte mít tu správnou troubu.

   Se systémem se nemusíte bát nerovnoměrně propečených koláčů nebo příliš suché pečeně! Dorty a koláče jsou vždy dokonale upečené a nikdy nejsou příliš hnědé na okrajích. To vše díky perfektnímu rozložení tepla v troubě. Dokonce i ty části pokrmu, které jsou blíže dvířkům trouby, budou dokonale propečené díky velkým topným tělesům v blízkosti čela trouby. Trouba je nyní větší než dříve a nabízí více úrovní pečení pro pečení více pokrmů současně. Zvětšily se také rozměry plechů na pečení a smažení a horkovzdušný ventilátor zahřeje troubu rychleji: na 150 °C za pouhé 3 minuty!

   BakingPRO System


   Rovnoměrné pečení na několika úrovních

   Tato velkoobjemová trouba dokáže připravit přes 100 muffinů najednou! Můžete také snadno sušit houby a ovoce nebo péct či opékat na mnoha úrovních trouby současně.

   Rovnoměrné pečení na několika úrovních

   Předehřátí za 3 minuty

   Spěcháte a nemáte na vše dostatek času? Tato funkce umožňuje velmi rychlé zahřátí trouby na zvolenou teplotu. Trouba dosáhne 150 °C za pouhé 3 minuty! Troubu můžete zapnout chvíli před začátkem pečení a mít jistotu, že vše stihnete.

   Předehřátí za 3 minuty

   Kapacita XXL

   Tato prostorná trouba o objemu 77 litrů snadno pojme větší jídla pro celou Vaši rodinu, i když jsou porce opravdu velké. Můžete upéct i 100 muffinů najednou! Můžete také snadno sušit houby a ovoce nebo péct či opékat na mnoha úrovních trouby současně. Je to pohodlné a ekonomické.

   Kapacita XXL

   Extra velké plechy na pečení

   Chystáte se připravit extra velkou pečeni? Extra velké plechy na pečení jsou dostatečně prostorné, abyste v rámci jednoho pečení mohli nakrmit celou Vaši velkou rodinu!

   Extra velké plechy na pečení

   Více úrovní pečení

   Sporáky FAGOR nabízejí především praktická řešení pro Vaše pohodlí. Chcete vyčistit vnitřek trouby? S bočními drátěnými lištami můžete plechy snadno a bezpečně vložit nebo vyjmout. Je to snadné, protože jsou upevněny na speciálních klipech. Drátěné lišty můžete mýt i v myčce a vyhnete se tak časově náročnému drhnutí v ruce.

   Více úrovní pečení

   Funkce SoftSteam - pečení v páře

   SoftSteam využívá stoupající páru tak, aby Vaše jídlo vypadalo a chutnalo vždy skvěle. Stačí přidat trochu vody na dno trouby. Stoupající pára pomáhá například chlebovému těstu lépe kynout. Chleba má lepší nadýchanou strukturu bez rizika, že se vysuší nebo popraská. SoftSteam je užitečný také při pečení masa, které díky páře zůstane více šťavnaté.

   Snadné čištění

     Katalytické čištění

     Máte dost drhnutí trouby? Máme pro vás řešení! Sporáky FAGOR mají porézní katalytické panely na bočních a zadních stěnách. Porézní textura rozkládá částice špíny a mastnoty. Pro čištění panelů stačí zapnout troubu na 250 ⁰C na jednu hodinu.

     Katalytické čištění

     Čištění párou

     Díky speciálnímu parnímu systému nebude čištění trouby žádnou přítěží. Pára změkčuje nečistoty v troubě a přitom stačí nalít do spodního plechu vodu a zapnout troubu na 50 °C. Nečistoty změkčené párou snadno odstraníte houbičkou s trochou mycího prostředku.

     Čištění párou

     EasyClean

     Drhnutí trouby je něco, co nikoho nebaví. Pro usnadnění čištění je vnitřek trouby FAGOR potažen speciálním smaltem EasyClean bez pórů a promáčklin, který zabraňuje usazování nečistot a mastnoty. Nyní je čištění vaší trouby extrémně snadné. Neztrácejte příliš času úklidem!

     EasyClean

     Uzavřená horní lišta dveří

     Všichni víme, jak těžké je vyčistit všechna těžko dostupná místa na dvířkách trouby. Nikoliv však u trub FAGOR! Uzavřená horní lišta dvířek udrží veškerou špínu a nečistoty venku. Lištu lze navíc jednoduše vyjmout v případě potřeby důkladnějšího čištění.

     Uzavřená horní lišta dveří

     Snadné čištění dvířek trouby

     Jistě víte, jak náročné je čistit dvířka a skla u trouby. Dvířka trouby FAGOR jsou vybavena speciálními panty, které umožňují rychlé a snadné vyjmutí dvířek. Díky tomu můžete dvířka bezpečně vyndat a vyčistit.

     Snadné čištění dvířek trouby

     Potěšení z vaření

      3 přednastavené programy vaření

      Proč experimentovat s teplotou vaření a ztrácet čas riskováním převaření vody nebo připálení jídla? Varné desky FAGOR jsou vybaveny řešením, které Vám umožní rychle nastavit správnou teplotu přesně podle Vašich potřeb. 42 ⁰C je ideální teplota pro rozpuštění másla nebo čokolády. 70 ⁰C je perfektní teplota pro ohřívání polévek a omáček. 94 ⁰C jevhodných pro vaření těstovin a rýže. Užijte si praktické programy ve sporácích FAGOR!

      3 přednastavené programy vaření

      WOK hořák

      S WOK hořákem můžete uvařit asijské jídlo jako profesionál. Tento hořák má trojitý plamen a je ideální pro přípravu jídel ve velkých hrncích, pánvích a WOK. Díky tomu budou všechna Vaše jídla rovnoměrně usmažená a uvařená, bez rizika připálení, nedovaření nebo ztráty živin.

      WOK hořák

      PowerBooster

      Funkce PowerBooster zvýší výkon ohřevu pro rychlejší vaření. 0,4 litru vody lze uvařit za pouhých 60 sekund! Kratší doba vaření znamená menší ztrátu cenných živin.

      PowerBooster

      Rozmrazování

      Nestíháte? Máte chuť na karbanátky, ale nejprve je musíte rozmrazit? Žádný problém! Vložte je do trouby a aktivujte funkci Rozmrazování. Karbanátky budou hotové během okamžiku a Vy si můžete vychutnat jejich lahodnou chuť bez předchozího několikahodinového pozvolného rozmrazování. 

      Rozmrazování

      Multifunkční trouba

      Máte rádi řešení, která Vám usnadní a zpříjemní život? Něco pro Vás máme! Nové sporáky FAGOR mají různé funkce, včetně rychlého předehřátí a rozmrazování. Od této chvíle není problém rozpálit troubu během okamžiku, připravit grilované maso či rozmrazit polotovar.

      Multifunkční trouba

      Recepty na dveřích

      Se sporáky FAGOR nemusíte listovat kuchařkami a hledat informace o tom, jak uvařit jídlo. Uvnitř dvířek trouby je praktický průvodce s návrhy na teplotu a dobu pečení. Pohodlí na dosah ruky.

      Recepty na dveřích

      Energetická třída A

      Nikdo nemá rád placení účtů za energie. Trouba FAGOR nabízí řešení, která zaručují nízkou spotřebu energie, a tak budete mít nižší účet za elektřinu. Teď můžete vařit nebo péct a zároveň šetřit energie.

      Energetická třída A

      Komfort vaření

        Ts a Ta displej

        Klasická řešení v kombinaci s vysokou funkčností. Teplota trouby a funkce pečení se nastavují pomocí ergonomických otočných knoflíků a doba pečení se přesně nastavuje pomocí senzorového displeje. Displej Vás upozorní, kdy je ten správný čas vytáhnout pokrm z trouby.

        Ts a Ta displej

        Zamačkávací knoflíky

        Určitě chcete, aby byla Vaše kuchyně zařízena stylově a funkčně. Díky zamačkávacím knoflíkům toho můžete dosáhnout. Jejich červené podsvícení se automaticky rozsvítí, když pohnete knoflíky. Požadovanou hodnotu snadno nastavíte i při slabém osvětlení. Po zvolení nastavení můžete knoflíky zasunout do trouby, takže práce bude bezpečnější a čištění bude snazší.

        Zamačkávací knoflíky

        Stop&Go

        Potřebujete na chvíli opustit kuchyni? Užitečná funkce Stop&Go vypne všechny aktivní zóny a zároveň si zapamatuje jejich nastavení. Když se vrátíte, znovu stiskněte senzor a zapněte varnou desku. Indukční zóny budou pokračovat ve stejném nastavení.

        Stop&Go

        Automatické zapalování v knoflíku

        Už žádné popálené prsty od pokusu zapálit hořák sirkami nebo zapalovačem. Díky automatickému zapalování v knoflíku lze hořák extrémně snadno a pohodlně zapálit. Vše zvládnete jednou rukou. Pouhým stisknutím a otočením knoflíku se hořák bezpečně zapálí.

        Automatické zapalování v knoflíku

        Dotykové ovládání

        Dotykový ovládací systém Vám poskytuje přístup k mnoha pokročilým funkcím, včetně přesného výběru výkonu ohřevu, časově řízeného vaření a zámku panelu. Díky tomu, že z povrchu varné desky nevyčnívají žádné prvky, můžete ji rychle a snadno vyčistit a vyhnout se únavnému a časově náročnému drhnutí.

        Dotykové ovládání

        Výsuvný úložný prostor

        Aby vaše kuchyně fungovala efektivně, mají sporáky FAGOR praktickou skrytou zásuvku umístěnou pod troubou. Můžete tam uložit hrnce, podnosy nebo jiné nádobí a mít vše potřebné vždy po ruce.

        Výsuvný úložný prostor

        Bezpečnost

         Teleskopické výsuvy

         Vkládat těžký plech do trouby nebo jej vyndat může být obtížné a nebezpečné. Nikoliv se sporákem FAGOR, který je vybaven stabilními teleskopickými výsuvy. Ty zaručují snadné použití a výrazně zvyšují bezpečnost. Vertikální umístění teleskopů Vám navíc umožňuje přizpůsobit troubu tak, aby vyhovovala všem Vašim potřebám!

         Teleskopické výsuvy

         Boční závěsné lišty

         Sporáky FAGOR nabízejí především praktická řešení pro Vaše pohodlí. S bočními lištami můžete plechy snadno a bezpečně vložit nebo vyjmout. Potřebujete vyčistit vnitřek trouby? Je to snadné, lišty jsou upevněny na speciálních klipech. Můžete je mýt i v myčce a vyhnete se tak časově náročnému drhnutí.

         Boční drátěné lišty

         Stabilní litinové rošty

         Rošty, které jsou nestabilní a obtížně se čistí, již nejsou problémem. Plynové varné desky FAGOR jsou vybaveny novými, pevnými a stabilními litinovými rošty, které lze pro Vaše pohodlí mýt i v myčce na nádobí. Hrnce můžete po desce posouvat, zatímco rošty zůstávají bezpečně na svém místě.

         Stabilní litinové rošty

         Skleněný poklop

         Může sloužit jako přídavná pracovní deska, chrání stěnu před skvrnami a zajišťuje, že se horní část sporáku zbytečně neušpiní, když používáte pouze troubu. Vysoce kvalitní tvrzené sklo je praktickým a bezpečným řešením.

         Skleněný poklop

         Sklo bezpečné na dotek

         Popálili jste si ruce náhodným dotykem o horká dvířka trouby? Se sporákem FAGOR se to již nestane. Dvířka trouby jsou vybavena 3 skly – vnitřní sklo odráží teplo a zabraňuje přílišnému zahřívání vnějšího skla. Zajistěte bezpečnost kuchyně pro všechny členy Vaší domácnosti.

         Sklo bezpečné na dotek

         ChildLock

         Zapnout nechtěně varnou desku je velice snadné, když máte plné ruce práce v kuchyni. Zvláště pokud máte doma děti. Pro omezení tohoto rizika jsou varné desky FAGOR vybaveny speciálním zámkem. Zapněte dětský zámek a máte vše pod kontrolou.

         ChildLock

         Bezpečnostní pojistky proti úniku plynu

         Pokud hořák náhodou zhasne, může to být nebezpečné. Nikoliv však u spotřebičů FAGOR, které jsou vybaveny speciální pojistkou, která přeruší přívod plynu. Bezpečnost nade vše!

         Bezpečnostní pojistky proti úniku plynu

         Seznamte se sporáky FAGOR