Multifunkční myčka.
A máte hotovo.

Čisté nádobí v každém koši – tryska WaterSpinner 2.0, které umyje vše.

Hygienická čistota s parní technologií SteamPower.

Do myčky se nyní vejde více nádobí díky 3. koši na příbory.

Automatické otevření dveří po domytí.

Tři nezávislá sprchující ramena - Aqua spray.

V případě jakékoli poruchy systém AquaStop automaticky odpojí přívod vody.

Vylepšené odstraňování nečistot

WaterSpinner 2.0

Záruka čistého nádobí s inovativními tryskami v horním koši.

Hygienicky čísté nádobí

SteamPower

Chcete, aby Vaše nádobí bylo hygienicky čisté a lesklé? SteamPower Vám to umožní. Díky horké páře na konci mycího cyklu, která redukuje množství bakterií na nádobí a uvnitř myčky, bude nádobí při vyndávání z myčky lesklé a ideálně suché.

Kompletní dezinfekce UV světlem

UV Hygiene Technology

Technologie UV Hygiene vyzařuje UV světelné paprsky, aby zabili všechny bakterie a viry na nádobí i v samotné myčce.

Tiché a účinné mytí nádobí

SilentDrive 3.0

Nejnovější invertorový motor zajišťuje tichý provoz, efektivní mytí i při krátkých programech, sníženou spotřebu elektrické energie a delší životnost myčky.

Efektivní mytí a sušení


   SteamPower

   Chcete, aby Vaše nádobí bylo hygienicky čisté a lesklé? SteamPower Vám to umožní. Díky horké páře na konci mycího cyklu, která redukuje množství bakterií na nádobí a uvnitř myčky, bude nádobí při vyndávání z myčky lesklé a ideálně suché.

   SteamPower


   WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner

   Špatně umyté nádobí je už minulost. Díky inovativním tryskám je distribuce vody ještě preciznější. Efektem je úspora času, tichý chod a účinnější mytí! Nové trysky WaterSpinner 2.0 (v 60 cm myčkách) a TurboSpinner (ve 45 cm myčkách) dokáží efektivně umýt i zaschlé nečistoty.

   WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner


   OpenDry

   OpenDry znamená konec utírání nevysušeného nádobí! Díky automatickému pootevření dvířek po ukončení mycího cyklu nádobí rychle a přirozeně doschne. Toto řešení je naprosto bezpečné - vlhký vzduch unikající z myčky má teplotu max. 40°C, takže se nesráží na nábytku, ani nic nepoškodí. Řešení je pohodlné a spojené s nižší spotřebou energie.

   OpenDry


   Extra sušení

   Potřebujete, aby bylo nádobí dokonale suché? Není nic snazšího. Stačí zapnout funkci Extra sušení. Nádobí se bude sušit o trochu déle, a tudíž výsledkem je dokonale suché nádobí.

   Extra sušení


   ShineDose

   Zapnete myčku… a tableta se nerozpustí, protože ji nádobí zablokovalo v dávkovači! Aby k tomu nedocházelo, má dávkovač dvířka s posuvným mechanismem a Vy si můžete být jisti, že se tableta vždycky dostane do mycí komory. Zárukou lesklého a dokonale čistého nádobí je pak elektronické dávkování leštidla, které ho dodá přesně tolik, kolik je potřeba.

   ShineDose

   Hygienické mytí

    UV Hygiene Technology

    Je pro Vás velmi důležitá hygienická čistota domácnosti? Technologie UV Hygiene Technology, unikátní na trhu, aktivuje ultrafialové záření v různých fázích mytí a sušení a odstraňuje tak nebezpečné mikroorganismy, bakterie a viry z celé myčky. Po ukončení mytí a otevření dvířek se UV světlo samo vypne, jeho použití je tedy zcela bezpečné.

    1;151;49 2;157;119 3;147;306 4;109;89 5;127;256

    Program Hygiene+

    Máte doma alergiky nebo malé děti? Během programu Hygiene+ se voda ohřívá na 70 stupňů Celsia a Vy máte jistotu, že i to nejšpinavější nádobí bude hygienicky čisté a bez škodlivých mikroorganismů. Bezvadná čistota i pod mikroskopem!

    1;151;49 2;157;119 3;147;306 4;109;89 5;127;256

    AntiBacteria Filter / trojdílný systém filtrů

    Čisté a hygienické mytí díky speciálnímu systému 3 filtrů, který umožňuje odstranit všechny nečistoty. Filtr má zvláštní antibakteriální povlak eliminující patogeny a redukující nepříjemné pachy z myčky. Díky zastavení růstu plísní a jiných mikroorganismů je mytí efektivní a prodlouží se i životnost samotné myčky.

    1;151;49 2;157;119 3;147;306 4;109;89 5;127;256

    Komora z nerezové oceli

    Komora z nerezové oceli odolná vůči kyselinám, chrání myčku před korozí a zmírňuje usazování tuků na jejích stěnách. Uvnitř myčky se tak nemnoží bakterie. Nerezová komora myčky je zárukou její delší životnosti a hygienicky čistého nádobí.

    1;151;49 2;157;119 3;147;306 4;109;89 5;127;256

    Ekonomické a tiché mytí

     Nízká spotřeba vody

     Máte-li starost o životní prostředí a současně hlídáte svůj domácí rozpočet, určitě oceníte myčku, která potřebuje méně vody na cyklus se současným zachováním nejvyšší efektivity mytí. Na každé mytí myčky jsou tak náklady nižší! Ekologie a úspory v jednom.

     Nízká spotřeba vody

     EnergySave

     Díky ekonomickému provozu myčky můžete snížit své účty za elektřinu, aniž byste se museli vzdát dokonalých mycích výsledků! S funkcí EnergySave se mírně prodlouží mycí program a současně sníží teplota vody. Čistá úspora se zachováním stejně vysoké efektivity mytí.

     EnergySave

     Užitečné funkce a programy


       Plný program 58′

       Potřebujete rychle a účinně umýt nádobí? Zde je program ideální pro každodenní, rychlé mytí nádobí, se zárukou účinnosti. Zahrnuje všechny fáze mytí - včetně namáčení a sušení, za necelou hodinu tak můžete počítat s perfektním výsledkem!

       Plný program 58′


       Zkrátit čas

       Za chvíli přijde návštěva a Vy máte na lince horu mírně zašpiněného nádobí? Využijte funkci Zkrátit čas, díky níž bude voda pro základní mytí o 3–4 stupně teplejší a každá z mycích fází bude kratší. Zkrácené mytí zajistí čisté nádobí za kratší dobu.

       Zkrátit čas


       IntenseClean

       Jsou jídla, kterým se vyhýbáme, protože se nádobí po nich prostě nedá umýt. Teď už to nebude problém - stačí zapnout funkci IntenseClean. Použijete-li tuto funkci u zvoleného programu, teplota základního mytí a oplachu se zvýší a doba trvání cyklu mírně prodlouží. I to nejšpinavější nádobí potom bude zářit čistotou.

       IntenseClean


       Odložený start

       Pomocí funkce Odložený start naprogramujete myčku tak, aby spustila mytí ve chvíli, kdy nebudete doma a po návratu Vám nic nenaruší odpolední odpočinek. Start můžete odložit až o 24 hodin a spustit myčku v noci, kdy využijete nízký tarif za elektřinu. Myčky FAGOR přinášejí úspory a pohodlí.

       Odložený start


       Rychlý program 30′

       Chcete mít hned po snídani umyté nádobí? Máte zaprášené skleničky, které dlouho stály nepoužívané ve skříni? Když potřebujete nádobí osvěžit nebo se zbavit lehkých nečistot, použijte krátký, třicetiminutový program. Ušetříte tak spoustu času a vody!

       Rychlý program 30′

       Modifikovatelné vybavení

        MaxiSpace 3 / SmartTray

        Třetí, nezávislý koš MaxiSpace3 nebo tác SmartTray (v závislosti na modelu) se speciálními přihrádkami na příbory umístěný v horní části komory zvyšuje ergonomii používání - už se nemusíte sklánět a vytahovat příbory. Do myčky se toho také více vejde, protože příborový košík nezabírá místo v dolním koši, do kterého se tak vejde více nádobí.

        1;179;66 2;238;135 3;127;255 4;230;75 5;214;222

        Systém Up&Down

        V myčkách FAGOR lze snadno a pohodlně regulovat výšku horního koše, bez nutnosti jeho vysunutí z vodicích lišt. Nastavení výšky koše je velmi snadné, a to i při úplném naplnění. Stačí lehce zdvihnout koš a změnit jeho polohu. Lze tedy libovolně využít prostor myčky a umístit do ní více velkých kusů nádobí.

        1;179;66 2;238;135 3;127;255 4;230;75 5;214;222

        Skládací prvky v koších

        Nyní můžete prvky v myčce skládat a rozkládat a upravit optimální rozvržení prostoru. Pokud potřebujete umýt hrnce nebo misky, složte hřebeny v dolním koši a získejte tak rovnou plochu, kam se vejdou velké nádoby. Naprostý komfort se zárukou dokonale umytého nádobí.

        1;179;66 2;238;135 3;127;255 4;230;75 5;214;222

        Úchyty na skleničky / koš na skleničky

        Nádobí vyžaduje zvláštní zacházení, zejména to skleněné. Řešením jsou zvláštní úchyty se silikonovými koncovkami v horním koši, díky nimž lze křehké nádobí mýt v bezpečné pozici, bez rizika poškrábání nebo rozbití.

        1;179;66 2;238;135 3;127;255 4;230;75 5;214;222

        OptiSpace 14

        Optimální využití prostoru myčky znamená více čistého nádobí během jednoho mycího cyklu. Dva prostorné koše vybavené modulovými prvky pojmou až 14 sad nádobí. Ergonomické uspořádání znamená efektivnější mytí, ale také úsporu vody a energie, což je neméně důležité, aniž by přitom klesla účinnost mytí a sušení.

        1;179;66 2;238;135 3;127;255 4;230;75 5;214;222

        Bezpečné použití a snadná montáž

         AquaStop / AntiFlood

         Nehrozí, že by myčku postihl náhlý a nekontrolovaný únik vody! V případě jakékoli poruchy systém AquaStop nebo AntiFlood (v závislosti na modelu) automaticky odpojí přívod vody. Nyní máte jistotu, že myčka nevyplaví Váš byt, ani sousedy pod Vámi.

         AquaStop / AntiFlood

         LED displej

         Na velkém LED displeji jsou informace snadno čitelné, dobře se orientujete v programech, jejich délce, doplňkových funkcích a chybových hlášeních, takže je obsluha zařízení pohodlná a intuitivní.

         LED displej

         Vnitřní osvětlení

         Už nemusíte rozsvěcet a budit rodinu, když chcete večer vyndat myčku. Díky vnitřnímu osvětlení v myčce je práce s ní ještě snazší a pohodlnější. Když je zařízení zapnuté, rozsvěcí se světlo automaticky v okamžiku, kdy se otevřou dvířka.

         Vnitřní osvětlení

         ChildLock

         Funkční tlačítka lze zablokovat a snadno tak myčku zabezpečit, aby se nestala předmětem zájmu zvědavých dětí. Nemusíte se již bát náhodného vypnutí nebo změny nastavení zařízení. Všechno se umyje podle plánu!

         ChildLock

         Možnost zabudování pod linku

         Jste uprostřed navrhování své vysněné kuchyně, ale obáváte se, že se tam myčka nádobí nevejde? Není problém. Nyní si můžete koupit volně stojící myčku, sundat poklop a namontovat ji pod desku.

         Možnost zabudování pod linku

         Objevte víceúčelové myčky nádobí FAGOR