Technologie a vášeň.

Jídlo jako uvařené šéfkuchařem? Přichází revoluce ve vaření na plynu! Smažení, ohřívání, obalování ve strouhance, flambování – to vše můžete dělat s varnými deskami FAGOR.

Reaguje na Vaše potřeby.

Máte toho hodně na práci? Vaříte těstoviny a uklízíte dům zároveň? Technologie varných desek FAGOR udrží vaření pod plnou kontrolou!

Timer

Nastavte dobu vaření a když uplyne, deska automaticky vypne hořák a přitom zazní charakteristický signál. Timer můžete využít i jako minutku. S plynovou deskou FAGOR se už nikdy z vajíčka naměkko nestane vajíčko natvrdo. Mějte čas plně pod kontrolou!

FlameControl

Od teď máte na plynových deskách FAGOR vaření zcela ve svých rukou. Díky 9 úrovním výkonu a intuitivnímu ovládání libovolně upravíte velikost plamene podle druhu připravovaných jídel. Menší plamen, na úrovni 2-3, je ideální na dušení pokrmů, úrovně 6-7 jsou optimální na vaření zeleniny a 8-9 zase na smažení masa nebo ryb. Vaříte, dusíte, ohříváte nebo smažíte – upravte si velikost plamene podle svých potřeb a optimálně využívejte energii! Pohodlně, úsporně a chutně!

ExtraSpace

Vaříte víc? Na plynové desce FAGOR máte více místa na větší hrnce! Díky nové konstrukci se zvětšily vzdálenosti mezi hořáky, standardní rozměry plochy však zůstaly zachovány. Proto teď můžete používat větší nádoby, a to i hned několik najednou. 

Pohodlné vaření

Při navrhování našich spotřebičů jste pro nás inspiraci. Vytváříme zařízení, která jsou užitečná a snadno se obsluhují!

   Hořák GasBooster

   Trávíte příliš mnoho času v kuchyni přípravou jídel? Máme řešení! Pomocí hořáku GasBooster můžete zvýšit výkon ohřevu, díky kterému bude Vaše jídlo hotové za kratší dobu a zachová si více živin než při dlouhém vaření.

   Hořák GasBooster

   WOK hořák

   Pořádáte večírek a chcete podávat své oblíbené asijské jídlo připravené ve WOK? Tento hořák má trojitý plamen a je ideální pro přípravu jídel ve velkých hrncích, pánvích a ve WOK. Díky tomuto řešení budou Vaše jídla rovnoměrně smažená a vařená, bez rizika připálení, nedovaření nebo ztráty živin. Vše, co teď musíte udělat, je užít si večírek.

   WOK hořák

   Stabilní litinové rošty

   Hrnec plný vařící vody, který se kolébá na nestabilním roštu, může být velmi nebezpečný. To je důvod, proč FAGOR používá stabilní litinové rošty, zaručují bezpečnost a dodávají kuchyni na atraktivitě. Byly navrženy tak, abyste mohli snadno manipulovat s hrnci a rošt zůstal na místě.

   Stabilní litinové rošty

   Automatické zapalování v knoflíku

   Boj se sirkami a plynovými zapalovači je navždy minulostí. Plynové varné desky FAGOR jsou vybaveny inovativním elektronickým systémem automatického zapalování, který zapálí hořák v okamžiku, kdy otočíte knoflíkem. A pokud z jakéhokoli důvodu hořák zhasne, varná deska jej automaticky znovu zapálí. 

   Automatické zapalování v knoflíku

   Bezpečné a snadné čištění

   Naše desky mají funkce, díky kterým je vaření na plynu pro Vás i Vaše děti naprosto bezpečné. Díky jednoduchým vylepšením a ergonomickým materiálům lze naše varné desky bez problémů čistit!

    ChildLock

    Dětská pojistka zaručuje bezpečnost jak členů Vaší rodiny, tak jakéhokoli pokrmu, který zrovna připravujete. Už se nebudete muset starat o nechtěnou změnu nastavení při vaření.

    1;126;277 2;124;209 3;122;73 4;260;153

    Bezpečnostní pojístky hořáků

    Když plamen hořáku náhodně zhasne, speciální ventil automaticky přeruší přívod plynu, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a nedošlo k úniku.

    1;126;277 2;124;209 3;122;73 4;260;153

    Ploché hořáky

    Jelikož nad povrch vyčnívá pouze horní část hořáku, zaručuje varná deska zlepšenou estetiku a účinnost ohřevu. Toto chytré řešení Vám zaručí také snadnější čištění.

    1;126;277 2;124;209 3;122;73 4;260;153

    Skleněný povrch

    Odstranění všech skvrn trvá jen chvilku. To vše díky dokonale hladkému povrchu z vysoce kvalitního tvrzeného skla. Užijte si pohodlí!

    1;126;277 2;124;209 3;122;73 4;260;153

    Objevte multifunkční desky FAGOR 2.0