Systém AirFlow
FreshZone
VitControl
FreshOn

Fagor Fresh System ™

Vyberte si FAGOR Fresh System ™! Naše chladničky FAGOR mají funkce, které pomáhají udržet potraviny déle čerstvé. Filtr s aktivním uhlím FreshOn je skvělým způsobem, jak odstranit škodlivé plyny z lednice a udržet naše ovoce a zeleninu déle čerstvé. VitControl pomáhá kontrolovat správnou úroveň vlhkosti. Díky doplňkové podložce Fresh Pad může vzduch uvnitř přihrádky volně proudit. To představuje další plus pro uchování potravin, které se tak nedotýkají přímo dna přihrádky. Hladký povrch se speciálně navrženými diamantovými otvory účinně odvádí částečky vody, které se mohou nacházet na potravinách. Podložku je také možné snadno vyjmout a umýt v myčce, takže udržování čistoty je snadné! Nádoba FreshZone má nižší teplotu, která pomáhá chránit produkty zvláště náchylné ke zkažení, jako je maso a ryby.

Potraviny vydrží čerstvé 3 x déle

   FreshOn

   Vydrží produkty déle čerstvé? To je nyní možné díky filtru FreshOn! Ovoce a zelenina při uchovávání v uzavřené chladničce uvolňují etylen. Etylen je známý jako „hormon stárnutí“. Uchovávání v lednici urychluje zatuchnutí. Díky filtru FreshOn je z chladničky vyloučen škodlivý plyn, potraviny se rychle nekazí, a tak si čerstvost můžete užívat ještě déle.

   FreshOn

   Vit Control Plus

   Přihrádka Vit Control Plus umožňuje nastavit úroveň vlhkosti podle aktuálních potřeb. Díky tomu představuje ideální místo ke skladování ovoce a zeleniny, které díky tomu zůstanou čerstvé až 3x déle!

   Vit Control Plus

   FreshZone

   Potraviny uložené v prostoru FreshZone zůstávají čerstvé až třikrát déle, než potraviny skladované za standardních podmínek. Zachovávají si také všechny výživové vlastnosti, chuť, vůni a vitamíny. Teplota v prostoru FreshZone je vždy nižší než v chladničce a pohybuje se v rozmezí 0 až 3˚C. Díky vhodné teplotě a vlhkosti vzduchu je prostor FreshZone ideální místo na uložení masa, uzenin, ryb a sýrů.

   FreshZone

   AirFlow

   Nejste si jisti, který regál má nejlepší podmínky pro skladování produktů? Všechny! Systém AirFlow udržuje stabilní cirkulaci vzduchu uvnitř přihrádek, aby byla zajištěna stejná teplota v celé lednici. Zabraňuje také přimrzání produktů k zadní stěně chladničky. Potraviny tak zůstanou déle čerstvé a zároveň tím šetříte peníze.

   AirFlow

   Ušetřete čas a peníze

    Total NoFrost

    Díky stálé cirkulaci chladného vzduchu panuje na každé polici uvnitř chladničky stejná teplota. Stálá kontrola úrovně vlhkosti také umožňuje minimalizovat riziko rozvoje bakterií a uchovat potraviny déle čerstvé. Proudění vzduchu navíc předchází hromadění námrazy a ledu, takže nemusíte ztrácet Váš čas ručním odmrazováním!

    Total NoFrost

    FrostControl

    Brzy už si na těžkosti s odmrazováním mrazničky ani nevzpomenete. Díky technologii FrostControl je čištění a odmrazování velmi rychlý proces. Díky jedinečně umístěnému výparníku zároveň získáte více úložného prostoru. FrostControl znamená nejen méně práce, ale také více prostoru a větší čistotu ve Vaší lednici.

    FrostControl

    Energetická třída E

    Nikdo nemá rád vysoké účty za elektřinu, proto při výběru chladničky učitě zohledněte energetickou třídu! Nezapomínejte, že lednice funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, nonstop, takže každá vteřina provozu Vám bere peníze! Chladnička třídy E spotřebuje o 20 % méně energie než spotřebič třídy F! Mějte na paměti, že snížení spotřeby elektřiny zároveň šetří životní prostředí. Je to ekonomické a ekologické zároveň!

    Energetická třída E

    Funkce Prázdniny

    Odjedete na dovolenou, ale chladnička stále běží na plné obrátky a spotřebovává příliš mnoho energie? Už ne! Užitečná funkce "Prázdniny" v chladničkách FAGOR Vám umožňí přepnout do nízkoenergetického režimu, pro případ, když na delší dobu opustíte domov. Udržuje teplotu dostatečně nízkou, aby se zabránilo vzniku zatuchlých pachů typických pro vypínání chladničky na delší dobu. Spotřeba energie je znatelně nižší než v běžném režimu chlazení. Funkce "Prázdniny" nemá vliv na mrazničku, takže Vaše dlouhodobé zásoby zůstávají nedotčené. Ušetřete peníze... na dovolené!

    Funkce Prázdniny

    Eko funkce

    Chytrá funkce automaticky nastaví teplotu v chladničce na 4 °C a v mrazničce na -18 °C, takže chladnička chladí a mrazí s optimalizovanou spotřebou energie. To znamená, že šetříte energii i životní prostředí.

    Eko funkce

    Objevte chladničku s perfektním uspořádáním

      Praktické police na dveřích

      Máte problém najít svůj oblíbený džem? Malé výrobky, které náhodně zaplňují různé police, ztěžují používání chladničky. To je důvod, proč jsou spotřebiče FAGOR vybaveny praktickými policemi se sadou balkonů, které jsou ideální pro uložení malých předmětů, včetně sklenic a lahví. Nyní vždy přesně víte, co kde je, a ke všemu máte snadný přístup. 

      Praktické police na dveřích

      Prostorné police na lahve

      Speciální police na lahve jsou ideální na vychlazení Vašeho oblíbeného vína nebo piva. Díky malým rozměrům, police nezabere příliš mnoho prostoru a především v horkých dnech určitě oceníte její užitečnost. Vychlazené pivo budete mít vždy po ruce a snižujete riziko rozbití lahve.

      Prostorné police na lahve

      Polička MultiFlex

      Zase nemáte dostatek místa v lednici? Znovu už to nedopustíme! Skládací police MultiFlex Vám umožňuje spravovat prostor chladničky tak, jak potřebujete, a zabere to jen pár sekund. Potřebujete umístit velký hrnec? Stačí polici složit. Více produktů k uložení než obvykle? Rozložte polici MultiFlex a používejte ji jako běžnou polici. Nebo... prostě přeložte polici napůl! To Vám pomůže skladovat vysoké lahve a krabice. Skládejte a rozkládejte podle Vaší potřeby a využijte plnou kapacitu Vaší chladničky!

      Polička MultiFlex

      BigBox

      Nemáte v mrazáku dostatek místa pro větší produkty? Už nemusíte nic narychlo sníst, aby se vše nově nakoupené vešlo – použijte BigBox! Jeho zvětšené rozměry zajišťují snadné použití a lepší uspořádání prostoru v mrazáku. Nyní se Vám do mrazáku v chladničce vejde vše, co potřebujete!

      BigBox

      Zažijte dokonalé ovládání a funkčnost

       Sensor Control

       Máte rádi spotřebiče s vytříbeným designem a výkon je pro Vás na prvním místě? Společnost FAGOR zavedla systém senzorů speciálně pro Vaše pohodlí. Intuitivní a snadno použitelný ovládací panel s dotykovým senzorem umožňuje přesné nastavení teploty. Lehko nastavíte teplotu odděleně pro chladničku i mrazničku. Ovládání ostatních funkcí chladničky je stejně pohodlné. Zkombinujte moderní styl a funkčnost!

       Sensor Control

       Simple Inside Control

       Pro ještě snazší ovládání chladničky, je uvnitř namontován jednoduchý ovládací panel Simple Inside Control, který umožňuje jednoduché nastavení všech základních funkcí lednice.

       Simple Inside Control

       Super chlazení

       Nyní můžete chladničku naprogramovat na přijetí většího množství potravin. Díky funkci Super chlazení je chladnička schopna rychle přejít na správnou teplotu, když dorazíte s nákupem, což oceníte zejména v létě, kdy se potraviny rychleji kazí. Když jsou potraviny rychleji zchlazeny, déle si zachovají nutriční vlastnosti i čerstvost a Vy si je můžete vychutnat déle.

       Super chlazení

       Super mrazení

       Tato funkce dovoluje zkrátit dobu zmrazení potravin na nezbytné minimum, což zaručuje zachování všech přírodních vlastností potravin a jejich delší skladování. Super mrazení lze nastavit na dobu 24 nebo 48 hodin. Po uplynutí této doby se funkce sama automaticky vypíná.

       Super mrazení

       Chytré a pohodlné v jednom

         Alarm vysoké teploty

         Nečekaný výpadek proudu může způsobit kolísání teploty chladničky, což může poškodit potraviny i samotný spotřebič. Naštěstí Alarm vysoké teploty používá zvuk nebo světlo, kdykoli teplota v chladničce překročí maximální kritickou úroveň. Nyní můžete zabránit znehodnocení produktů v lednici a vyhnout se námraze - a tedy odmrazování. Díky chytrému řešení se také vyhnete zbytečnému plýtvání energií.

         Alarm vysoké teploty

         Alarm otevřených dveří

         Otevřete ledničku, vyndáte něco chutného, zavřete dveře a... po hodině zjistíte, že dveře jsou pootevřené! Kolik energie bylo promarněno? Kolik produktů bylo zkaženo? S alarmem otevřených dveří v lednicích FAGOR se taková věc už nestane. Když zůstanou dveře otevřené déle než 90 sekund, světelný nebo zvukový alarm se zapne, a vypne se pouze při zavření dveří. Produkty jsou tak chráněny před zkažením, nevzniká námraza a Vaše výdaje za energii odpovídají skutečnosti.

         Alarm otevřených dveří

         Invertorový kompresor

         Běží Vaše lednička příliš nahlas? Spotřebuje hodně energie? To rozhodně není lednička FAGOR s invertorovým kompresorem! Jeho speciálni konstrukce zajišťuje, že spotřebič spotřebuje méně elektřiny a minimalizuje hladinu hluku při provozu. Lednice je tišší, levnější a ekologičtější!

         Invertorový kompresor

         Univerzální dvířka

         U většiny modelů chladniček FAGOR máte možnost výběru levého nebo pravého otevírání dveří. Vždy si tedy můžete lednici přizpůsobit Vaší kuchyni a ne naopak!

         Univerzální dvířka

         Objevte víceúčelové volně stojící chladničky FAGOR