Vestavné <strong>mikrovlnné trouby</strong>
Viz také
Volně stojíci <strong>mikrovlnné trouby</strong>
Zkontroluj je

Multifunkční vestavné mikrovlnné trouby od FAGOR
Perfektní pro Vás!

Objevte užitečnost v malém. Díky mikrovlnným troubám FAGOR můžete připravovat pokrmy rychle a bez námahy.

Combi gril

Combi gril

Mikrovlnné trouby FAGOR jsou vybaveny Combi grilem, který představuje spojení mikrovlnky a grilu. Stačí chvilka a Vaše jídlo bude ideálně teplé a povrch se pokryje báječnou, křupavou kůrčičkou. Dobrou chuť!

Vícestupňové ohřívaní

Vícestupňové ohřívaní

Umožňuje přednastavit tři programy. Můžete nastavit jídlo na rozmrazování, ohřev a poté postupně dokončit pochoutku grilováním.

Hotové programy

Hotové programy

Musí být správná volba výkonu a doby ohřívání vážně složitá? Určitě ne, prostě vložte jídlo a vyberte si některý z hotových programů. Snadné a pohodlné.

Dotykové otevírání dvířek

Dotykové otevírání dvířek

Zapomeňte na zastaralá zamačkávací tlačítka a knoflíky. Otevírání dveří dotykovým senzorem je pohodlné a velmi estetické. Ovládací panel je plochý a bez mezer okolo tlačítek, což napomáhá udržovat přední panel v čistotě.

Extra funkce

   Gril

   Je právě zima a Vy toužíte po grilovaném mase? Není nic jednoduššího než vložit jídlo do mikrovlnné trouby FAGOR, zvolit funkci Gril a Vaše lahodně křupavé jídlo bude ihned připraveno! Používejte svůj gril po celý rok!

   Gril

   QuickStart

   Vracíte se domů, máte hlad a potřebujete se rychle najíst. V těchto situacích se dokonale osvědčí funkce QuickStart. Jedním kliknutím troubu zapnete a během chviličky se můžete pustit do svého oblíbeného jídla.

   QuickStart

   MultiWave systém

   Zbožňujete lasagne, ale když je ohřejete v mikrovlnné troubě, jsou zvenku připálené a uvnitř stále studené? S mikrovlnnou troubou FAGOR si můžete být jisti, že Vaše lasagne a další pokrmy budou vždy dokonale uvařené. To vše díky několika mikrovlnným emisním bodům, které v kombinaci s otočným talířem zajistí rovnoměrné prohřátí jídla zvenku i zevnitř.

   MultiWave systém

   Časové odmrazování

   Potřebujete něco rychle uvařit? Nezoufejte. Nastavte dobu rozmrazování a mikrovlnná trouba FAGOR potravinu rychle rozmrazí. Odteď už budete jíst vždycky včas.

   Časové odmrazování

   Rozmrazování podle váhy

   Nastavte hmotnost a mikrovlnná trouba sama nastaví čas a intenzitu rozmrazování. Díky rozmrazování podle váhy potraviny nejen rychle rozmrazíte, ale navíc se vyhnete jejich přehřívání. Mikrovlnné trouby FAGOR nabízejí spoustu výhod.

   Rozmrazování podle váhy

   Odložení startu

   Praktická funkce Vám umožňuje naprogramovat odložený start mikrovlnné trouby (až 24 hodin), aby bylo zajištěno, že pokrm bude připraven včas, přesně jak potřebujete.

   Odložení startu

   Časovač

   Už jste někdy dali jídlo do mikrovlnné trouby a jednoduše jste na něj zapomněli? Mikrovlnná trouba pracuje za Vás až do doby, kterou určíte, a poté Vám zvoněním připomene, že je hotovo.

   Časovač

   Dětská bezpečnostní pojistka

   Pojistka chrání proti náhodnému spuštění, protože jsou blokovány všechny ovládací prvky. Zapnutí funkce je signalizováno speciální kontrolkou. 

   Dětská bezpečnostní pojistka

   Objevte víceúčelové mikrovlnné trouby FAGOR