Volně stojící <strong>mikrovlnné trouby</strong>
Viz také
<strong>Vestavěné mikrovlnné trouby</strong>
Koukni na to

Multifunkční volně stojící mikrovlnné trouby FAGOR
Perfektní pro Vás!

FullFlat

FullFlat

Mikrovlní trouba je bez otočného talíře a můžete ohřívat jídlo v obdélníkových nebo čtvercových miskách.

PowerWave Systém

PowerWave Systém

Díky vhodnému designu interiéru a speciálnímu systému rozptylu mikrovln se jídlo ohřívá rovnoměrně uvnitř i vně.

Combi grill

Combi grill

Křupavé, grilované pochoutky přímo z mikrovlnky? Ano! Mikrovlnné trouby Fagor jsou vybaveny Combi grilem, který představuje spojení mikrovlnky a grilu. Stačí chvilka a Vaše jídlo bude ideálně teplé a povrch se pokryje báječnou, křupavou kůrčičkou. Dobrou chuť!

Hotové programy

Hotové programy

Musí být správná volba výkonu a doby ohřívání vážně složitá? Určitě ne, prostě vložte jídlo a vyberte si některý z hotových programů. Snadné a pohodlné.

Extra funkce

   MultiWave systém

   Zbožňujete lasagne, ale když je ohřejete v mikrovlnné troubě, jsou zvenku připálené a uvnitř stále studené? S mikrovlnnou troubou FAGOR si můžete být jisti, že Vaše lasagne i další pokrmy budou vždy dokonale uvařené. To vše díky několika mikrovlnným emisním bodům, které v kombinaci s otočným talířem zajistí rovnoměrné prohřátí jídla zvenku i zevnitř.

   MultiWave systém

   Automatické časové rozmrazování

   Rozmrazování pokrmů je díky mikrovlnným troubám FAGOR snažší než kdy dřív. Díky zkrácení doby rozmrazování ve srovnání s tradičními způsoby se předchází množení bakterií a Vy si můžete vychutnat dokonale ohřáté jídlo vždy včas!

   Automatické časové rozmrazování

   Rozmrazování podle váhy

   Nastavte hmotnost a mikrovlnná trouba FAGOR sama nastaví čas a intenzitu rozmrazování. Díky rozmrazování podle váhy potraviny nejen rychle rozmrazíte, ale navíc se vyhnete jejich přehřívání. 

   Rozmrazování podle váhy

   Dětská bezpečnostní pojistka

   Pojistka chrání proti náhodnému spuštění, protože blokuje všechny ovládací prvky. Zapnutí funkce je signalizováno speciální kontrolkou a Vy můžete být v klidu i v případě, že máte doma malé pomocníky.

   Dětská bezpečnostní pojistka

   Vnitřní prostor z nerezové oceli

   Vnitřek mikrovlnné trouby je vyroben z nerezové oceli, která je odolná proti poškození a zároveň se velmi snadno čistí. To znamená pohodlí na mnoho let!

   Vnitřní prostor z nerezové oceli

   QuickStart

   Vracíte se domů, máte hlad a potřebujete se rychle najíst. V těchto situacích se dokonale osvědčí funkce QuickStart. Jedním kliknutím troubu zapnete a během chviličky se můžete pustit do svého oblíbeného jídla.

   QuickStart

   Elektronické nastavení

   S užívatelsky příjemným elektronickým nastavením můžete nastavit výkon a dobu ohřevu přesně, jak potřebujete. Je to užitečná funkce, zejména při ohřívání hotových jídel, což Vám s mikrovlnkou FAGOR zabere nyní jen pár minut!

   Elektronické nastavení

   Mechanické nastavení

   Pomocí praktického knoflíku nastavíte dobu provozu Vaší mikrovlnné trouby jedním pohybem. Toto maximálně jednoduché ovládání Vám umožní si maximálně užít funkčnost zařízení.

   Mechanické nastavení

   Objevte víceúčelové volně stojíci mikrovlnné trouby FAGOR